Pasauli aptvērusi Šīranomānija 

5.10.18.

Britu dziesminieka Eda Šīrana “÷ Divide” koncertturneja turpina uzstādīt jaunus biļešu pārdošanas rekordus. Kopš turnejas sākuma 2017.gadā tās koncertus apmeklējuši jau vairāk nekā 4 miljoni skatītāju, tāpēc mediji to nodēvējuši par globālu Šīranomāniju.

Pagājušo ceturtdien tika izsludināta virkne jaunu datumu Eiropā, tai skaitā Rīgā, un mākslinieka fanu atsaucība ir tik pārsteidzoša, ka daudzviet koncerti izpārdoti dažu dienu, stundu vai pat minūšu laikā.

Piemēram Austrijā, kur 30’000 skatītāju ietilpības stadions tika izpārdots 3(!) minūtēs un biļetes arī papildu datumam tika izpirktas pusstundā.

Francijā, Lionas stadionā nācās pievienot papildu koncerta datumu, jo pirmo dažās minūtēs izpirka jau ceturtdienas rītā. Šīrana dzimtās Safolkas grāfistes pilsētā Ipsvičā 2 koncerti tikai izpirkti mazāk nekā pusstundā, un tagad pieejamas biļetes jau uz trešo.  

Taču visfenomenālākais rezultāts novērojams Islandē, kur vairāk nekā 30’000 biļešu nopirktas 2 stundās un drīzumā, šķiet, būs izpārdots arī papildu datums. Ņemot vērā oficiālo Islandes iedzīvotāju skaitu – 334’252 – sanāk, ka 10% visas valsts iedzīvotāju apmeklēs Šīrana koncertu. Proporcionālā salīdzinājumam ar ASV, tur būtu jānopērk 29 miljonus biļešu!

Arī Latvijā atsaucība pārsniedz visu iepriekšējo rietumu mākslinieku koncertu pārdošanas rezultātus. Patlaban, nedēļu pēc pārdošanas sākuma, vairs nav pieejamas ne pašas dārgākās biļetes A zonā pie skatuves, nedz lētākās B zonā, kur palicis vien ierobežots skaits par €69. Ņemot vērā jau izpārdotos Eda Šīrana šovus tuvākajās valstīs un to, ka viņa koncerts Rīgā būs vienīgais Baltijā, var prognozēt pastiprinātu citu valstu fanu interesi.

Atgādinām, ka Eds Šīrans 12.jūlijā uzstāsies Rīgā, Lucavsalā.

Pēdējās biļetes par €69 vēl pieejamas www.bilesuserviss.lv

 

 

 

Šodien sākas biļešu pārdošana uz Eda Šīrana nākamvasaras koncertu

27.09.18.

Šodien pulksten 12.00 www.bilesuserviss.lvsākas biļešu pārdošana uz patlaban pasaulē vispieprasītākā mūziķa Eda Šīrana koncertu, kas 12. jūlijā notiks Rīgā, Lucavsalā. Tā būs vienīgā britu dziesminieka uzstāšanās Baltijas valstīs.

Latvijā biļetes varēs iegādāties vienīgi tiešsaistē (internetā) www.bilesuserviss.lvportālā, tās būs personificētas (ar pircēja vārdu un uzvārdu), un viena persona varēs nopirkt tikai 4 biļetes.

Drošības un ērtību nolūkā koncerta teritorija Lucavsalā sadalīta divās daļās – biļetes A zonā (tuvāk skatuvei) maksās €79, savukārt B zonā to sākumcena būs €59, bet, sasniedzot limitu, jau €69.

Sīkāk ar noteikumiem lūdzam iepazīties www.edsheeranriga.com

Interesentiem, kas vēlas apmeklēt koncertu lielākā grupā, lūdzam rakstīt pieteikumu uz tickets@ltips.lv

Papildus koncertu biļetēm tālāku Latvijas pilsētu apmeklētājiem būs iespēja iegādāties biļetes speciāliem autobusiem, kas nodrošinās ērtu nokļūšanu uz pasākuma norises vietu un atpakaļ. Patlaban plānoti braucieni no Ventspils, Talsiem, Tukuma, Liepājas, Kuldīgas, Valmieras, Cēsīm, Siguldas, Rēzeknes, Madonas, Daugavpils un Jēkabpils. Autobuss aizvedīs līdz Lucavsalai un aptuveni stundu pēc koncerta beigām dosies pa to pašu maršrutu atpakaļ. Speciālo autobusu biļetes pārdošanā no 8.oktobra.

Britu dziesminieks Eds Šīrans ir ļoti veiksmīgs dziesmu autors, kas sacerējis kompozīcijas ne tikai saviem milzu tirāžās pārdotajiem albumiem un arī virknei citu mūsdienu zvaigžņu, bet vienlaikus pulcē sajūsminātu skatītāju pārpildītus stadionus visā pasaulē.

Populārais vīriešu žurnāls GQ Magazinenosaucis Šīranu par de facto mūsdienu paaudzes balsi ar mūziku, kas atspoguļo viņa personību un iezīmē viņa auditorijas raksturojumu – autentiskumu, īstenību, nopietnību, atklātību. Eda noslēpums ir tajā, ka viņš ir tāds pats kā visi un vienlaikus vienpatis. Starp faniem viņš ir savējais, taču viņa talants ir unikāls – kā nevienam citam.

 

Perfect, Shape of You, Thinking Out Loud, Photograph, Happier, The A Team, Dive, Castle on the Hill, Don’t, Galway Girl un citi viņa hiti kļuvuši par iemīļotākajiem nu jau miljoniem klausītāju. Tāpēc bez pārspīlējuma var apgalvot, ka patlaban Šīrans ir numur viens mākslinieks pasaules mūzikas industrijā.

Viņa aktuālā albuma “÷ (Divide)” turneja, kuras ietvaros notiks Rīgas koncerts, pārspēj vienu ažiotāžas rekordu pēc otra, un daudzviet izziņotos datumus nākas papildināt ar jauniem. Īrijā 300’000 biļešu uz 7 koncertiem tika pārdotas dienas laikā. Līdzīgi notika Varšavā, kur 2 stadiona koncerti tika izpārdoti dažu stundu laikā, turklāt vairāk nekā gadu iepriekš. Austrālijā un Jaunzēlandē 18 Eda Šīrana koncerti pulcēja kopumā vairāk nekā miljonu skatītāju, kas ir jauns šā reģiona rekords.

Biļetes pārdošanā, sākot no 27. septembra plkst. 12.00, tikai www.bilesuserviss.lvmājaslapā.

 

Vairāk info:

www.edsheeranriga.com

http://www.edsheeran.com

 

Video:

TilkxtLvmc9wX1MLQ

Nākamvasar Rīgā uzstāsies sensacionālais dziesminieks Eds Šīrans

20.09.18.

Nākamās vasaras vidū, 12.jūlijā, ne tikai Latvijas, bet arī kaimiņvalstu mūzikas mīļotāju ceļi vedīs uz Rīgu, Lucavsalu, kur notiks vienīgais patlaban pieprasītākā popmūzikas izpildītāja Eda Šīrana (Ed Sheeran) koncerts Baltijas valstīs. Pateicoties ilgstošiem organizatoru pūliņiem, mūsu valsts galvaspilsētu beidzot izdevās iekļaut mūziķa vērienīgās Eiropas 2019.gada koncertturnejas sarakstā.

Biļešu pārdošana www.bilesuserviss.lv tīklā sāksies 27.septembrī plkst. 12.00. Pirmo (ierobežota skaita) biļešu cena būs €59.

Uzmanību! Biļešu pārdošana notiks tikai tiešsaistē www.bilesuserviss.lv tīklā, respektīvi “Biļešu serviss” pārdošanas punktos tās nevarēs iegādāties.

Pirmo reizi Latvijā biļetes būs personificētas (ar pircēja vārdu) un no vienas IP adreses varēs iegādāties tikai 4 biļetes. Sīkāk ar noteikumiem lūdzam iepazīties www.edsheeranriga.com!

Kopš 2017.gada marta britu rudmatainais romantiķis Eds Šīrans ir mākslinieks numur viens pasaules mūzikas industrijā. Pērn viņš laida klajā savu trešo studijas albumu “÷ (Divide)”, kas guvis gandrīz prātam neaptveramus panākumus visā pasaulē, pārspējot tādus mūzikas grandus kā “Rolling Stones” vai Bejonsē, ar kuru, starp citu, viņš arī sadarbojies vienā no sava superhita Perfect variācijām.

“÷ (Divide)” pārliecinoši kļuva par aizvadītā gada pasaulē vislabāk pārdoto albumu un ieguvis multiplatīna statusa 36 valstīs, savukārt šī albuma megahits Shape Of You kļuva par pasaulē vispārdotāko singlu ar multiplatīna novērtējumu 32 valstīs. Tā ir arī pirmā reize, kad kāds mākslinieks iegūst labāk pārdotā albuma un singla titulu vienlaikus vienā gadā.

Populārais vīriešu žurnāls GQ Magazine nosaucis Šīranu par de facto mūsdienu paaudzes balsi ar mūziku, kas atspoguļo viņa personību un iezīmē viņa auditorijas raksturojumu – autentiskumu, īstenību, nopietnību, atklātību. Eda noslēpums ir tajā, ka viņš ir tāds pats kā visi un vienlaikus vienpatis. Faniem viņš ir viens no viņiem, bet viņa talants ir unikāls – kā nevienam citam.

Tādējādi likumsakarīgs ir Šīrana koncertu apmeklētības fenomens – “÷ (Divide)” turneja pārspēj vienu ažiotāžas rekordu pēc otra un daudzviet izziņotos datumus nākas papildināt ar jauniem. Īrijā 300’000 biļešu uz 7 koncertiem tika pārdotas stundas laikā. Līdzīgi notika Varšavā, kur 2 stadiona koncerti tika izpārdoti dažu stundu laikā, turklāt vairāk nekā gadu iepriekš. Austrālijā un Jaunzēlandē vairāk nekā miljons skatītāju apmeklēja Eda Šīrana uzstāšanās, kas ir jauns šā reģiona rekords. 

Jautāts par nākotnes plāniem, Šīrans saka, ka viņa gaidāmo mūziku caurvīs eksperimentāla nots, kura bijusi izteiktāka agrīnajos viņa karjeras gados. Pirms studijas albumu izdošanas Eds laida klajā savu piekto minialbumu jeb EPP, kuru pats mākslinieks raksturo kā savu interesantāko projektu. Mūziķis uzsver: “Jau nākamā gada sākumā gribētu celt gaismā kaut ko jaunu, kas nebūtu albums, kaut ko, kas netiek masveidigi atskaņots radiostacijās un nav tāds kā tas, ko parasti daru, kaut kas, kas mazliet izkliedētu gaisu.”

Biļetes pārdošanā, sākot no 27.septembra plkst. 12.00 un tikai www.bilesuserviss.lv  mājas lapā.

Vairāk info:

www.edsheeranriga.com

http://www.edsheeran.com