Izziņo jaunu albumuNO.6 COLLABORATIONS

24.05.19.

Eda Šīrana sadarbību projekts tiks izdots 12. jūlijā ASYLUM/ATLANTIC paspārnē
pieejams iepriekšpasūtīšanai no šodienas
(PRE-ORDER)

Eds atklāl nākamo dziesmu “CROSS ME”, kas tapusi kopā ar CHANCE THE RAPPER un PNB ROCK

(KLAUSIES)

Eds Šīrans  – Pirms sākās sadarbība ar leiblu 2011. gadā, es izveidoju EP No.5 Collaborations Project. Kopš tā laika esmu vienmēr domājispar vēl vienu, tapēc pagājušā gada tūres laikā savā datorā iesāku projektu ar nosaukumu – No.6. Esmu liels fanāts visiem tiem mūziķiem, ar kuriem tapušas šī projekta sadarbības. No.6 Collaborations Project tiks izdots 12. Jūlijā, to jau tagad var rezervēt, līdz ar šo brīdi ir arī pieejama mana jaunākā dziesma, kurā piedalās Chance the Rapper un PnB Rock”


Dziesma “Chance” feat. Chance the Rapper un PnB Rock  ir turpinājums pēc  –  “
I Don’t Care” ar Džastinu Bīberu, kas gluži tiešā veidā pēc izdošanas kļūst par Nr.1 Apvienotajā Karalistē; un turpina tur palikt otro nedēļu pēc kārtas.

NO. 6 COLLABORATIONS PROJECT dziesmu saraksts:

Ed Sheeran:

Official Instagram

Official Facebook

Official YouTube

Pieejams ierobežots skaits papildu biļešu uz Eda Šīrana koncertu

16.05.19.

Kopš pagājušās nedēļas nogales “Biļešu serviss” tīklā vairs nav pieejamas biļetes uz Eda Šīrana koncertu, kas 12.jūlijā notiks Rīgā, Lucavsalā.  

Ņemot vērā lielo pieprasījumu, pasākuma organizatoriem izdevās vienoties ar mākslinieka menedžmentu par ierobežota skaita papildu biļešu nonākšanu pārdošanā. Tādējādi no ceturtdienas, 16.maija, www.bilesuserviss.lvbūs nopērkamas 1’000 biļešu A zonā (vistuvāk skatuvei) un 3’000 biļešu B zonā (mazliet tālāk no skatuves). To cena attiecīgi €79 un €69. Ar teritorijas zonējumu varat iepazīties https://edsheeranriga.com/biletes/

Līdz ar to šī būs pēdējā iespēja iegādāties biļetes uz šīs vasaras vērienīgāko koncertu Latvijā!

 

Vienlaikus vēršam uzmanību uz Eda Šīrana un Džastina Bībera jaunāko kopdarbu I Don’t Care, kas klajā nāca 10.maijā un vienā mirklī uztraucies pasaules topu virsotnēs. Te https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=cFHnIH4UbEgvar pavērot fragmentus, kā top šī bez šaubām jaunā superhita video.

Kā zināms, šī nebūt nav pirmā popmūziķa Bībera un dziesminieka Šīrana sadarbība. 2016.gadā par ASV gada hitu kļuva Džastina izpildītā Love Yourself, kuras sacerēšanā piedalījās Eds. Tāpat Šīrans piedalījās Bībera un Major Laser kompozīcijas Cold Watertapšanā.

Kopumā Edam Šīranam un Džastinam Bīberam ir 77 dziesmas, kas iekļuvušas britu topa četrdesmitniekā un līdz ar I Don’t Carepanākumiem pievienosies jau 78.!

 

Eds Šīransir viens no visu laiku veiksmīgākajiem populārās mūzikas pārstāvjiem, kura albumu un jo īpaši koncertu pārdošanas rādītāji pārspēj vienu rekordu pēc otra. Perfect, Shape of You, Thinking Out Loud, Photograph, Happier, The A Team, Dive, Castle on the Hill, Don’t, Galway Girl un citi viņa hiti kļuvuši par iemīļotiem jau miljoniem klausītāju. Dziesminieka aktuālā albuma “÷ Divide” turnejas koncertus kopumā apmeklējuši jau vairāk nekā 4 miljoni skatītāju. Tāpēc bez pārspīlējuma var apgalvot, ka patlaban Šīrans ir numur viens mākslinieks pasaules mūzikas industrijā. 

Jāuzsver, ka 12.jūlijā Lucavsalā koncerta jēdziens tiks paplašināts līdz īsta festivāla robežām, jo vēl pirms Eda Šīrana uzstāsies talantīgais britu dziesminieks Džeimss Bejs(Hold Back the River, Let It Go, Scars, If You Ever Want To Be In Love,Best Fake Smile) un zviedru popsensācija Zāra Larsone(Symphony, Lush Life, Uncover, Never Forget You, Ain’t My Fault, I Would Like, So Good, This One’s for You, Ruin My Life). Iespējams, ka viņiem pievienosies vēl kāds mūziķis vai grupa, taču tas kļūs zināms tuvāk koncerta dienai.

 

Papildus info

https://www.facebook.com/ltipsagency

https://edsheeranriga.com

 

Sākas biļešu pārdošana Latvijas fanu busiem uz Eda Šīrana koncertu

4.04.19.

4.aprīlī www.bilesuserviss.lv vietnē sākas biļešu pārdošana Latvijas fanu autobusu braucieniem uz Baltijā vienīgo britu dziesminieka Eda Šīrana koncertu, kas 12. jūlijā notiks Rīgā, Lucavsalā.

Novērojot ārkārtīgi augsto interesi, ko par jau zināmu laiku pārdošanā esošajiem braucieniem izrāda igauņi un lietuvieši, tika nolemts šādu iespēju piedāvāt arī Latvijā. Šī ir lieliska, droša un ērta iespēja ar komfortablu autobusu nokļūt līdz pasākuma vietai un pēc koncerta atpakaļ. Patlaban izstrādāti 5 maršruti, kas aptver Latvijas lielākās pilsētas:

Liepāja-Kuldīga-Saldus-Rīga un pēc koncerta atpakaļ 

Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga un pēc koncerta atpakaļ 

Valmiera-Cēsis-Sigulda-Rīga un pēc koncerta atpakaļ 

Rēzekne-Madona-Rīga un pēc koncerta atpakaļ 

Daugavpils-Jēkabpils-Rīga un pēc koncerta atpakaļ 

www.bilesuserviss.lv norādītas precīzas izbraukšanas un pieturu vietas ar laiku grafiku. Fanu autobusi ieradīsies Zaķusalā apm. 30 minūtes pirms pasākuma vietas durvju vēršanas un dosies projām apm. 1h pēc koncerta beigām. Patstāvīgi būs tikai jāveic apm. 500m no Zaķusalas līdz Lucavsalai.

Tā kā interese par autobusa biļetēm tradicionāli ir ļoti liela, iesakām tās iegādāties laikus.

Eds Šīrans ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem populārās mūzikas pārstāvjiem, kura albumu un jo īpaši koncertu pārdošanas rādītāji pārspēj vienu rekordu pēc otra. Perfect, Shape of You, Thinking Out Loud, Photograph, Happier, The A Team, Dive, Castle on the Hill, Don’t, Galway Girl un citi viņa hiti kļuvuši par iemīļotiem jau miljoniem klausītāju. Dziesminieka aktuālā albuma “÷ Divide” turnejas koncertus kopumā apmeklējuši jau vairāk nekā 4 miljoni skatītāju. Tāpēc bez pārspīlējuma var apgalvot, ka patlaban Šīrans ir numur viens mākslinieks pasaules mūzikas industrijā.

Jāuzsver, ka 12.jūlijā Lucavsalā koncerta jēdziens tiks paplašināts līdz īsta festivāla robežām, jo vēl pirms Eda Šīrana uzstāsies talantīgais britu dziesminieks Džeimss Bejs (Hold Back the RiverLet It Go, Scars, If You Ever Want To Be In Love, Best Fake Smile) un zviedru popsensācija Zāra Larsone (SymphonyLush Life, Uncover, Never Forget You, Ain’t My Fault, I Would Like, So Good, This One’s for You, Ruin My Life). Iespējams, ka viņiem pievienosies vēl kāds mūziķis vai grupa, taču tas kļūs zināms tuvāk koncerta dienai.

www.bilesuserviss.lv turpinās biļešu pārdošana gan uz Eda Šīrana koncertu, gan fanu autobusu braucieniem.

Džeimss Bejs un Zāra Larsone iesildīs Edu Šīranu Rīgā

31.01.19.

Kļuvis zināms, ka par Eda Šīrana Rīgas koncerta iesildītājiem izvēlēti talantīgais britu dziesminieks Džeimss Bejs (James Bay) un zviedru popsensācija Zāra Larsone (Zara Larsson). Iespējams, ka viņiem pievienosies vēl kāds mūziķis vai grupa, taču tas kļūs zināms tuvāk koncerta dienai.

            Atgādinām, ka Eds Šīrans 12.jūlijā uzstāsies Lucavsalā.

            Britu dziesminieks Džeimss Maikls Bejs atpazīstamību iemantoja jau ar pirmo singluHold Back the River, kas klajā nāca vēl pirms debijas albuma “Chaos and the Calm” (2015). Enerģiskā folkroka kompozīcija ieguva 3x platīna statusu Austrālijā, dubultu platīnu Lielbritānijā, Itālijā un Nīderlandē, platīnu Jaunzēlandē un zeltu ASV, Kanādā, Austrijā un Vācijā. Savukārt albums, kurā bez jau pieminētās Hold Back the Riveriekļautas šādas tagad labi zināmas kompozīcijas– Let It Go, Scars, If You Ever Want To Be In Loveun Best Fake Smile-, ieguva 1.vietu Lielbritānijā, Īrijā, Šveicē un pat ASV foklmūzikas topā.

Pagājušā gada maijā tika izdots otrais Dz.Beja albums “Electric Light”, no kura pazīstamākie hiti ir Us, Wild Lifeun Pink Lemonade.

            Jaunā folkroka un soulmūzikas dziesminieka talants novērtēts ar BRIT Awards(divreiz), Q(divreiz), GQ, Echo, Ivor Novellou.c. balvām.

            Tagad tik slaveno hitu Symphony (sadarbībā ar “Clean Bandit”), Lush Life, Uncover, Never Forget You, Ain’t My Fault, I Would Like, So Good, This One’s for You (sadarbībā ar Deivu Getu) u.c. izpildītāja Zāra Larsone pirmo atpazīstamību ieguva vien 10 gadu vecumā, kad uzvarēja Zviedrijas talantu šovā.

2013.gada iznāca viņas debijas EP albums “Introducing”, kas dzimtajā Zviedrijā ieguva trīskāršu platīna statusu, savukārt singlam Uncoverpanākumi bija vēl fenomenālāki: 7x platīns Zviedrijā, 3x platīns Dānijā, platīns Beļģijā, Norvēģija un Šveicē, zelts – Francijā.

2017.gadā klajā nāk jau pilnvērtīga apjoma albums “So Good”, kas ierindojās vismaz pirmajā topu desmitniekā Skandināvijas valstīs, Lielbritānijā, Īrijā, Somijā, Nīderlandē, Taivānā, Austrālijā un Jaunzēlandē.

Pagājušajā oktobrī izdots singls Ruin My Life, kas kalpo par priekšvēstnesi Zāras trešajam studijas albumam.

            Talantīgo meiteni, kas uzradās it kā “ne no kurienes”, tagad uzaicina sadarboties Tinie Tempah, Deivids Geta, Džons Ledžends un citi mākslinieki.

Pēdējo biļešu iepriekšpārdošana www.bilesuserviss.lvtīklā.

Pasauli aptvērusi Šīranomānija 

5.10.18.

Britu dziesminieka Eda Šīrana “÷ Divide” koncertturneja turpina uzstādīt jaunus biļešu pārdošanas rekordus. Kopš turnejas sākuma 2017.gadā tās koncertus apmeklējuši jau vairāk nekā 4 miljoni skatītāju, tāpēc mediji to nodēvējuši par globālu Šīranomāniju.

Pagājušo ceturtdien tika izsludināta virkne jaunu datumu Eiropā, tai skaitā Rīgā, un mākslinieka fanu atsaucība ir tik pārsteidzoša, ka daudzviet koncerti izpārdoti dažu dienu, stundu vai pat minūšu laikā.

Piemēram Austrijā, kur 30’000 skatītāju ietilpības stadions tika izpārdots 3(!) minūtēs un biļetes arī papildu datumam tika izpirktas pusstundā.

Francijā, Lionas stadionā nācās pievienot papildu koncerta datumu, jo pirmo dažās minūtēs izpirka jau ceturtdienas rītā. Šīrana dzimtās Safolkas grāfistes pilsētā Ipsvičā 2 koncerti tikai izpirkti mazāk nekā pusstundā, un tagad pieejamas biļetes jau uz trešo.  

Taču visfenomenālākais rezultāts novērojams Islandē, kur vairāk nekā 30’000 biļešu nopirktas 2 stundās un drīzumā, šķiet, būs izpārdots arī papildu datums. Ņemot vērā oficiālo Islandes iedzīvotāju skaitu – 334’252 – sanāk, ka 10% visas valsts iedzīvotāju apmeklēs Šīrana koncertu. Proporcionālā salīdzinājumam ar ASV, tur būtu jānopērk 29 miljonus biļešu!

Arī Latvijā atsaucība pārsniedz visu iepriekšējo rietumu mākslinieku koncertu pārdošanas rezultātus. Patlaban, nedēļu pēc pārdošanas sākuma, vairs nav pieejamas ne pašas dārgākās biļetes A zonā pie skatuves, nedz lētākās B zonā, kur palicis vien ierobežots skaits par €69. Ņemot vērā jau izpārdotos Eda Šīrana šovus tuvākajās valstīs un to, ka viņa koncerts Rīgā būs vienīgais Baltijā, var prognozēt pastiprinātu citu valstu fanu interesi.

Atgādinām, ka Eds Šīrans 12.jūlijā uzstāsies Rīgā, Lucavsalā.

Pēdējās biļetes par €69 vēl pieejamas www.bilesuserviss.lv

 

 

 

Šodien sākas biļešu pārdošana uz Eda Šīrana nākamvasaras koncertu

27.09.18.

Šodien pulksten 12.00 www.bilesuserviss.lvsākas biļešu pārdošana uz patlaban pasaulē vispieprasītākā mūziķa Eda Šīrana koncertu, kas 12. jūlijā notiks Rīgā, Lucavsalā. Tā būs vienīgā britu dziesminieka uzstāšanās Baltijas valstīs.

Latvijā biļetes varēs iegādāties vienīgi tiešsaistē (internetā) www.bilesuserviss.lvportālā, tās būs personificētas (ar pircēja vārdu un uzvārdu), un viena persona varēs nopirkt tikai 4 biļetes.

Drošības un ērtību nolūkā koncerta teritorija Lucavsalā sadalīta divās daļās – biļetes A zonā (tuvāk skatuvei) maksās €79, savukārt B zonā to sākumcena būs €59, bet, sasniedzot limitu, jau €69.

Sīkāk ar noteikumiem lūdzam iepazīties www.edsheeranriga.com

Interesentiem, kas vēlas apmeklēt koncertu lielākā grupā, lūdzam rakstīt pieteikumu uz tickets@ltips.lv

Papildus koncertu biļetēm tālāku Latvijas pilsētu apmeklētājiem būs iespēja iegādāties biļetes speciāliem autobusiem, kas nodrošinās ērtu nokļūšanu uz pasākuma norises vietu un atpakaļ. Patlaban plānoti braucieni no Ventspils, Talsiem, Tukuma, Liepājas, Kuldīgas, Valmieras, Cēsīm, Siguldas, Rēzeknes, Madonas, Daugavpils un Jēkabpils. Autobuss aizvedīs līdz Lucavsalai un aptuveni stundu pēc koncerta beigām dosies pa to pašu maršrutu atpakaļ. Speciālo autobusu biļetes pārdošanā no 8.oktobra.

Britu dziesminieks Eds Šīrans ir ļoti veiksmīgs dziesmu autors, kas sacerējis kompozīcijas ne tikai saviem milzu tirāžās pārdotajiem albumiem un arī virknei citu mūsdienu zvaigžņu, bet vienlaikus pulcē sajūsminātu skatītāju pārpildītus stadionus visā pasaulē.

Populārais vīriešu žurnāls GQ Magazinenosaucis Šīranu par de facto mūsdienu paaudzes balsi ar mūziku, kas atspoguļo viņa personību un iezīmē viņa auditorijas raksturojumu – autentiskumu, īstenību, nopietnību, atklātību. Eda noslēpums ir tajā, ka viņš ir tāds pats kā visi un vienlaikus vienpatis. Starp faniem viņš ir savējais, taču viņa talants ir unikāls – kā nevienam citam.

 

Perfect, Shape of You, Thinking Out Loud, Photograph, Happier, The A Team, Dive, Castle on the Hill, Don’t, Galway Girl un citi viņa hiti kļuvuši par iemīļotākajiem nu jau miljoniem klausītāju. Tāpēc bez pārspīlējuma var apgalvot, ka patlaban Šīrans ir numur viens mākslinieks pasaules mūzikas industrijā.

Viņa aktuālā albuma “÷ (Divide)” turneja, kuras ietvaros notiks Rīgas koncerts, pārspēj vienu ažiotāžas rekordu pēc otra, un daudzviet izziņotos datumus nākas papildināt ar jauniem. Īrijā 300’000 biļešu uz 7 koncertiem tika pārdotas dienas laikā. Līdzīgi notika Varšavā, kur 2 stadiona koncerti tika izpārdoti dažu stundu laikā, turklāt vairāk nekā gadu iepriekš. Austrālijā un Jaunzēlandē 18 Eda Šīrana koncerti pulcēja kopumā vairāk nekā miljonu skatītāju, kas ir jauns šā reģiona rekords.

Biļetes pārdošanā, sākot no 27. septembra plkst. 12.00, tikai www.bilesuserviss.lvmājaslapā.

 

Vairāk info:

www.edsheeranriga.com

http://www.edsheeran.com

 

Video:

TilkxtLvmc9wX1MLQ

Nākamvasar Rīgā uzstāsies sensacionālais dziesminieks Eds Šīrans

20.09.18.

Nākamās vasaras vidū, 12.jūlijā, ne tikai Latvijas, bet arī kaimiņvalstu mūzikas mīļotāju ceļi vedīs uz Rīgu, Lucavsalu, kur notiks vienīgais patlaban pieprasītākā popmūzikas izpildītāja Eda Šīrana (Ed Sheeran) koncerts Baltijas valstīs. Pateicoties ilgstošiem organizatoru pūliņiem, mūsu valsts galvaspilsētu beidzot izdevās iekļaut mūziķa vērienīgās Eiropas 2019.gada koncertturnejas sarakstā.

Biļešu pārdošana www.bilesuserviss.lv tīklā sāksies 27.septembrī plkst. 12.00. Pirmo (ierobežota skaita) biļešu cena būs €59.

Uzmanību! Biļešu pārdošana notiks tikai tiešsaistē www.bilesuserviss.lv tīklā, respektīvi “Biļešu serviss” pārdošanas punktos tās nevarēs iegādāties.

Pirmo reizi Latvijā biļetes būs personificētas (ar pircēja vārdu) un no vienas IP adreses varēs iegādāties tikai 4 biļetes. Sīkāk ar noteikumiem lūdzam iepazīties www.edsheeranriga.com!

Kopš 2017.gada marta britu rudmatainais romantiķis Eds Šīrans ir mākslinieks numur viens pasaules mūzikas industrijā. Pērn viņš laida klajā savu trešo studijas albumu “÷ (Divide)”, kas guvis gandrīz prātam neaptveramus panākumus visā pasaulē, pārspējot tādus mūzikas grandus kā “Rolling Stones” vai Bejonsē, ar kuru, starp citu, viņš arī sadarbojies vienā no sava superhita Perfect variācijām.

“÷ (Divide)” pārliecinoši kļuva par aizvadītā gada pasaulē vislabāk pārdoto albumu un ieguvis multiplatīna statusa 36 valstīs, savukārt šī albuma megahits Shape Of You kļuva par pasaulē vispārdotāko singlu ar multiplatīna novērtējumu 32 valstīs. Tā ir arī pirmā reize, kad kāds mākslinieks iegūst labāk pārdotā albuma un singla titulu vienlaikus vienā gadā.

Populārais vīriešu žurnāls GQ Magazine nosaucis Šīranu par de facto mūsdienu paaudzes balsi ar mūziku, kas atspoguļo viņa personību un iezīmē viņa auditorijas raksturojumu – autentiskumu, īstenību, nopietnību, atklātību. Eda noslēpums ir tajā, ka viņš ir tāds pats kā visi un vienlaikus vienpatis. Faniem viņš ir viens no viņiem, bet viņa talants ir unikāls – kā nevienam citam.

Tādējādi likumsakarīgs ir Šīrana koncertu apmeklētības fenomens – “÷ (Divide)” turneja pārspēj vienu ažiotāžas rekordu pēc otra un daudzviet izziņotos datumus nākas papildināt ar jauniem. Īrijā 300’000 biļešu uz 7 koncertiem tika pārdotas stundas laikā. Līdzīgi notika Varšavā, kur 2 stadiona koncerti tika izpārdoti dažu stundu laikā, turklāt vairāk nekā gadu iepriekš. Austrālijā un Jaunzēlandē vairāk nekā miljons skatītāju apmeklēja Eda Šīrana uzstāšanās, kas ir jauns šā reģiona rekords. 

Jautāts par nākotnes plāniem, Šīrans saka, ka viņa gaidāmo mūziku caurvīs eksperimentāla nots, kura bijusi izteiktāka agrīnajos viņa karjeras gados. Pirms studijas albumu izdošanas Eds laida klajā savu piekto minialbumu jeb EPP, kuru pats mākslinieks raksturo kā savu interesantāko projektu. Mūziķis uzsver: “Jau nākamā gada sākumā gribētu celt gaismā kaut ko jaunu, kas nebūtu albums, kaut ko, kas netiek masveidigi atskaņots radiostacijās un nav tāds kā tas, ko parasti daru, kaut kas, kas mazliet izkliedētu gaisu.”

Biļetes pārdošanā, sākot no 27.septembra plkst. 12.00 un tikai www.bilesuserviss.lv  mājas lapā.

Vairāk info:

www.edsheeranriga.com

http://www.edsheeran.com