Kas jāzina Eda Šīrana koncerta apmeklētājam Koncerts notiks Lucavsalā, Rīgā. Ieeja koncerta teritorijā, apmeklētājiem tiks atvērta piektdien, 12.jūlijā, plkst. 16.00.  Aicinām doties uz koncertu laicīgi, jo nokļūšana norises vietā un personificēto ieejas biļešu pārbaude var aizņemt papildus laiku. Vakara norises laika plāns:16:00 Ieeja18:45 Zara Larsson19:45 James Bay21:00 Ed SheeranTā kā pasākums ilgs gandrīz 8 stundas, visu pasākuma norises laiku darbosies arī Helio zona, kurā būs iespēja uzlādēt viedtālruņus, atpūtināt mazākos koncerta apmeklētājus, kā arī izcelt vērtīgas balvas un iesildīties koncertam. Norises vieta

04.07.19.

Norises vietā būs pieejamas divas ēdināšanas zonas un vairākas dzērienu tirdzniecības vietas. Labierīcības būs izvietotas abās teritorijas malās. Tāpat norises vietā būs iespēja iegādāties oficiālos Ed Sheeransuvenīrus. Koncerta rīkotāji aicina apmeklētājus ratiņkrēslos doties uz koncertu pa ieeju, kas atrodas tuvāk Salu tiltam. Aicinām cienīt citus koncerta apmeklētājus un smēķēt tam paredzētajās zonās. Koncerta teritorijā dežurēs Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Valsts un Rīgas Pašvaldības policija.

 

Biļetes

Pirmo reizi Baltijā koncerta biļetes ir personificētas, kas nozīmē, ka uz biļetes ir norādīts pircēja vārds un uzvārds. SIA Biļešu serviss brīdina un aicina ievērot sekojošo:

-nepublicēt biļeti internetā un nepārsūtīt to nezināmiem adresātiem;

-nepirkt biļeti no rokas, jo tās joprojām pieejamas brīvā tirdzniecībā;

-ņemot vērā, ka pasākumu apmeklēs vairāki desmiti tūkstoši cilvēku, internets var būt lēns. Saglabā biļetes savā telefonā vai izdrukā tās, lai nekavētu rindu pie ieejas;

-pārliecinies, vai uz biļetes norādītais vārds un uzvārds atbilst personu apliecinošajam dokumentam (par tādu tiks uzskatīts jebkurš dokuments, kur ir tava fotogrāfija);

-ņem vērā, ka nepieciešamības gadījumā var nākties uzrādīt arī pirkumu apliecinošu dokumentu (bankas maksājuma uzdevumu vai izrakstu par veikto maksājumu).

-ja konstatē nepieciešamību veikt izmaiņas biļetes informācijā, sazinies ar SIA Biļešu Serviss, rakstot uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvlīdz 8.jūlijam;

-seko līdzi aktuālajai informācijai www.bilesuserviss.lvun SIA Biļešu Serviss facebook lapā.

 

A zonas biļešu īpašniekiem pie ieejas tiks uzliktas speciālas aproces,  kas dos iespēju iekļūt A zonā. A zonas ieejas atradīsies skatuves abās pusēs.  

Koncerta biļetes, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, būs iespēja iegādāties arī pie ieejas.

Ieiet koncerta teritorijā būs iespējams tikai ar biļeti, kura veiksmīgi noskenēta. Katru biļeti iespējams noskenēt tikai vienu reizi. Jebkurš mēģinājums ieiet koncerta teritorijā atkārtoti ar jau noskenētu biļeti būs neveiksmīgs, neatkarīgi no tā, kas ir biļetes īpašnieks. Koncerta rīkotājam nav jāpaskaidro otrreizēja svītru koda nolasīšanas mēģinājuma sekas. Katram koncerta apmeklētājam, kas vecāks par 5 gadiem, ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei.

Par derīgām tiks atzītas tikai biļetes, kas iegādātas no oficiālajiem pie oficiālajiem biļešu pārdevējiem. Oficiālo biļešu pārdevēju sarakstu, kā arī visu svarīgo informāciju par koncertu skatiet mājaslapā www.edsheeranriga.com.

 

Drošība

Valsts policija brīdina un aicina ievērot sekojošus drošības pasākumus:

 • jau iepriekš vienojieties, kur satiksieties gadījumā, ja noklīdīsiet viens no otra un nebūs iespējams sazināties;
 • ja pasākuma teritorijā nepieciešama palīdzība, vērsies pie pasākuma apsargiem, organizatoriem vai policijas;
 • ja ir nepieciešama tūlītēja policijas palīdzība zvani pa tālruņa numuru 110!
 • ņemot vērā, ka pasākumā būs liels apmeklētāju skaits, katram pašam jāizvērtē, vai došanās uz šādiem pasākumiem konkrētajam cilvēkam vai ģimenei būs piemērota, proti, vai lielā pūlī varēs justies labi. Aicinām sekot līdzi savām sajūtām un, ja jūtat diskomfortu, ejiet nost no pūļa koncentrēšanās vietas un nepieciešamības gadījumā meklējiet mediķu palīdzību;
 • neatstāj bez uzraudzības savas mantas;
 • sabiedriskās vietās būt īpaši modram un vērīgam;
 • makus, telefonus un citas vērtīgas mantas glabāt iekškabatās;
 • vērtīgas mantas nelikt mugursomā;
 • rokassomas un plecu somas nēsāt priekšpusē un pēc iespējas tās pieturēt;
 • neplātīties ar vērtīgajām mantām – naudu vai dārglietām;
 • iesakām naudu sadalīt pa vairākām kabatām vai somām;
 • aizsargā savu mobilo tālruni ar drošības kodu.

 

Koncerta rīkotāji atgādina, ka sekojošas lietas un priekšmetus aizliegts ienest koncerta teritorijā:

-lietussargus, jo tie aizsedz skatu;

-ēdienus un dzērienus;

-jebkādas pudeles, bundžas un citus traukus;

-profesionālo foto un video tehniku (izņemot mobilos telefonus). Koncertā drīkst ienest tikai fotoaparāti, kuriem nav “zoom” opcijas un fotoaparāti, kuriem nevar mainīt objektīvus un kuriem fokusa uzstādījumi nav lielāki par 40mm, tas ir tuvu cilvēka redzes uzstādījumiem. ;

-GoPro kameras un pašportretu statīvu jeb selfie stick;

-planšetdatorus;

-lielus binokļus;

-plakātus, banerus un karogus;

-asus priekšmetus un aukstos ieročus, sprāgstvielas, pirotehniku, lāzerus, ķēdes, šļirces, bīstamus priekšmetus;

-alkoholu un apreibinošās vielas;

-dzīvniekus;

-velosipēdus, skrituļslidas, skrituļdēļus, motociklistu ķiveres, saliekamos krēslus un taburetes;

-lieku rokas bagāžu – neņemiet līdzi lielus maisus, mugursomas, nevajadzīgus priekšmetus – tas viss paildzina drošības pārbaudes procesu pie ieejas. Pie teritorijas būs pieejams ierobežots skaits mantu glabāšanas kameru. Šī glabātava atradīsies pie velo novietnes. Lielas somas un čemodāni par atsevišķu samaksu.

 

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests iesaka:

-izvairīties no drūzmēšanās un došanās pūlī ar bērnu ratiņiem;

-bērniem līdzi ņemt skaņu slāpējošas austiņas;

-uzmanīties no paklupšanas;

-nepārspīlēt ar alkoholisko dzērienu lietošanu. Jūtot slāpes, padzerties ūdeni;

-vilkt laika apstākļiem atbilstošu apģērbu;

-uzlādēt mobilos telefonus;

-parādoties sliktai pašsajūtai vai traumu gadījumā vērsties pēc medicīniskās palīdzības;

-ja atrodies ārpus norises vietas vai medicīniskā palīdzība nav sasniedzamā attālumā, vērsies pie apsardzes vai policijas darbiniekiem vai zvani 113.

 

Satiksme un autostāvvietas

Koncerta norises vietā un tās tiešā tuvumā auto stāvvietu nebūs. Aicinām koncerta apmeklētājus ierasties uz koncertu kājām, ar sabiedrisko transportu vai velosipēdiem. Blakus koncerta norises vietai būs pieejama velo novietne.

Rīgas Satiksme nodrošinās papildus reisus uz koncerta norises vietu Lucavsalā, kā arī pēc koncerta no tās atpakaļ.

Ārvalstu viesus un apmeklētājus no citām Latvijas pilsētām aicinām izmantot oficiālo “Pillar” autostāvvietu. Vairāk informācijas par autostāvvietu: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/roks-un-pops/ed-sheeran-parking-1-290255/

 

Valsts policija brīdina un aicina ņemt vērā:

-satiksmes ierobežojumus uz Salu tilta, tostarp remontdarbus, un ierēķināt papildus laiku nokļūšanai uz  koncerta norises vietu;

-uzmanīgi šķērsot ielas tam paredzētajās vietās, pārliecinoties, ka autovadītāji Tevi redz;

-atceries, ka Tu drīksti pārvietoties tikai pa ietvi, gājēju ceļu vai gājēju un velosipēdu ceļu, bet ja to nav – pa nomali. Brauktuve jāšķērso pa gājēju pārejām, bet ja to nav, – krustojumos;

-diennakts tumšajā laikā rūpējies par savu redzamību ar gaismu atstarojošiem elementiem apģērbā;

-gaidīt sabiedrisko transportlīdzekli atļauts tikai uz iekāpšanas laukumiem;

-pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojuma, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 23.00 Latvijā ir aizliegts.

 

Svarīgi zināt

K SENUKAI veikals darbosies kā parasti un tam blakus esošā autostāvvieta būs pieejama tikai veikala K SENUKAI klientiem. Tāpat autovadītājiem būs pieejama blakus esošā DUS “Neste”.

Laivu slips Lucavsalas dienvidu daļas parkā nebūs pieejams laika posmā no 05.07. – 15.07. Auto stāvvieta Lucavsalas dienvidu daļas parkā nebūs pieejama apmeklētājiem laika posmā no 08.07. – 13.07.                                                                                                                     

Tik lielā koncertā jebkura darbība prasa laiku, piemēram, drošības pārbaude pie ieejas, ēdiena iegāde, biļešu pārbaude un pat labierīcību apmeklējums. Aicinām izturēties pret citiem tā, kā jūs gribētu, lai attiecas pret jums. Koncerta rīkotāji aicina neaizmirst, ka drošības dienestu darbinieki un apsardze tikai veic savu darbu, kā arī lūdz nepretoties viņiem un izpildīt viņu norādījumus. Aicinām iepazīties ar koncerta norises vietas karti jau iepriekš.

Koncerta teritorijā drīkstēs ienest zīdaiņu pārtiku un bērnu ratiņus, kā arī būs pieejama speciāli aprīkota telts bērna apkopšanai.

Jebkāda koncerta biļešu izmantošana komerciālos nolūkos, tai skaitā biļešu izspēle konkursos, bez koncerta rīkotāja rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.

Svarīga informācija pasākuma Ed Sheeran. European Tour 2019 apmeklētājiem!

02.07.19.

Ed Sheeran koncerta norises vietā Lucavsalā un tās tuvumā nebūs pieejamas autostāvvietas.
Lielā ārvalstu koncerta apmeklētāju skaita dēļ, paredzams, ka Rīgā koncerta dienā iebrauks 10-15.000 privātās automašīnas radot problēmas ar auto novietošanu Rīgas pilsētā.
Koncerta organizatori piedāvā novietot privātās automašīnas koncerta oficiālajā autostāvvietā – Pillar autostāvvietā, Pulkveža Brieža ielā un no turienes doties uz koncertu ar 19. trolejbusa papildreisiem, kas koncerta apmeklētājus nogādās tieši līdz Lucavsalai.
Maksa par stāvvietu – 5 euro.
Autostāvvietas biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā Bilešu Serviss.
Plānojiet ierašanos autostāvvietā laicīgi, jo nokļūšana no tās līdz Lucavsalai var aizņemt 30 minūtes un tik pat ilgu laiku arī iekļūšana koncertā! Stāvvietas iebraukšanas laiks ir no plkst. 12:00 – 21:00 un jāizbrauc ne vēlāk kā nākamās dienas plkst. 12:00.
Vietu skaits ierobežots – nenokavējiet!

Svarīga informācija pasākuma Ed Sheeran. European Tour 2019 apmeklētājiem!

25.06.19.

Jau pēc nepilna mēneša, 12.jūlijā, visi ceļi vedīs uz Lucavsalu, kur uzstāsies, iespējams, šobrīd populārākais dziedātājs pasaulē – Eds Šīrans.Tuvojoties koncertam, aicinām pievērst uzmanību pasākuma biļešu lietošanai, lai veiksmīgi iekļūtu pasākumā:

 • Nepublicē biļeti internetā, nepārsūti nezināmiem adresātiem,
 • Nepērc biļeti no rokas, brīvā tīrdzniecībā tās vēl ir pieejamas,
 • Ņem vērā, ka pasākumu apmeklēs vairāki desmiti tūkstoši apmeklētāju, līdz ar to internets var būt lēns, saglabā biļetes walletā, savā telefonā vai izdrukā, lai nekavētu rindu pie ieejas,
 • Pārliecinies vai uz biļetes norādītais vārds un uzvārds atbilst personu apliecinošajam dokumentam,
 • Ja konstatē nepieciešamību veikt izmaiņas biļetes informācijā, sazinies ar SIA Biļešu Serviss, rakstot uz epasta adresi info@bilesuserviss.lv   līdz 5. jūlijam,
 • Ieplāno laicīgu ierašanos uz pasākumu,
 • Seko līdzi aktuālajai informācijai par pasākuma apmeklējumu www.bilesuserviss.lv  un SIA Biļešu Serviss facebook lapā.

Rīkotāji iesaka doties uz koncertu Rīgā ar īpašajiem fanu autobusiem no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas lielākajām pilsētām. Autobusu stāvvietas galapunktā atradīsies ievērojami tuvāk pasākuma teritorijai nekā vietas, kur pilsētā drīkstēs novietot vieglās automašīnas. Koncerta norises vietā, Lucavsalā, un tās tiešā tuvumā autostāvvietu nebūs. Kā arī saistībā ar blakus esošā Salu tilta remontdarbiem, auto satiksme virzienā no pilsētas centra uz norises vietu un atpakaļ būs ierobežota. 

Eds Šīrans atklāj dziesmu sarakstu savam gaidāmajam albumam NO.6 COLLABORATIONS PROJECT

20.06.19.

Projektā iekļautas 22 sadarbības dziesmas, tostartp ar –
CARDI B, CAMILA CABELLO, KHALID, EMINEM, TRAVIS SCOTT,
JUSTIN BIEBER, BRUNO MARS, STORMZY un vēl daudziem citiem.

 

NO.6 COLLABORATIONS PROJECT
izdošanas datums ir 12. jūlijs
(PRE-ORDER)


Pasaules zvaigzne Eds Šīrans savā oficiālajā Instagram kontā publiskoja gaidāmā albuma  ‘No.6 Collaborations Project’ dziesmu sarakstu, tādā veidā atklājot mūziķus ar kuriem tapušas dziesmas albuma 15 dziesmas. Kopā tie ir 22 mūziķi, kuri visi kā viens ir starp Eda Šīrana iecienītākajiem –  Džastins Bībers, Chance the Rapper un PNB Rock, ar kuriem dziesmas jau tika publiskotas, kā arī Cardi B, Camila Cabello, Khalid, Eminem, Travis Scott, Bruno Mars, Stormzy un vēl daudzi citi.

Eds saka: “Esmu liels fans visiem mūziķiem ar kuriem tapa šī albuma dziesmas. Vai nu esmu sekojis viņu karjerai no pašiem sākumiem, vai drillējis albumus uz rinķi, viņi visi ir tie mūziķi, kas mani ir iedvesmojuši un katrs no tiem piedevuši īpašu odziņu katrai dziesmai. Nevaru vien sagaidīt kad jūs visi dzirdēsiet albumu.”


No gaidamā sadarbības albuma jau publiskotas divas dziesmas –  ‘I Don’t Care’ ar Džastinu Bīberu un  ‘Cross Me’ feat. Chance the Rapper un PnB Rock – tās sasniegušas 750 miljonus klausījumu. Jau tagad var teikt, ka šī gada viens no lielākajiem globālajiem hitiem ir  ‘I Don’t Care’, tas atrodas UK oficiālajā singlu topā Nr.1 jau piekto nedēļu pēc kārtas!

 ‘No.6 Collaborations Project’ dziesmu saraksts:

 1. Beautiful People feat. Khalid
 2. South of the Border feat. Camila Cabello & Cardi B
 3. Cross Me feat. Chance the Rapper and PnB Rock
 4. Take Me Back to London feat. Stormzy
 5. Best Part of Me feat. Yebba
 6. I Don’t Care with Justin Bieber
 7. Antisocial with Travis Scott
 8. Remember the Name feat. Eminem & 50 Cent
 9. Feels feat. Young Thug & J Hus
 10. Put It All on Me feat. Ella Mai
 11. Nothing on You feat. Paulo Londra & Dave
 12. I Don’t Want Your Money feat. H.E.R
 13. 1000 Nights feat. Meek Mill & A Boogie Wit Da Hoodie
 14. Way to Break My Heart feat. Skrillex
 15. Blow with Bruno Mars & Chris Stapleton

image.png

Izziņo jaunu albumuNO.6 COLLABORATIONS

24.05.19.

Eda Šīrana sadarbību projekts tiks izdots 12. jūlijā ASYLUM/ATLANTIC paspārnē
pieejams iepriekšpasūtīšanai no šodienas
(PRE-ORDER)

Eds atklāl nākamo dziesmu “CROSS ME”, kas tapusi kopā ar CHANCE THE RAPPER un PNB ROCK

(KLAUSIES)

Eds Šīrans  – Pirms sākās sadarbība ar leiblu 2011. gadā, es izveidoju EP No.5 Collaborations Project. Kopš tā laika esmu vienmēr domājispar vēl vienu, tapēc pagājušā gada tūres laikā savā datorā iesāku projektu ar nosaukumu – No.6. Esmu liels fanāts visiem tiem mūziķiem, ar kuriem tapušas šī projekta sadarbības. No.6 Collaborations Project tiks izdots 12. Jūlijā, to jau tagad var rezervēt, līdz ar šo brīdi ir arī pieejama mana jaunākā dziesma, kurā piedalās Chance the Rapper un PnB Rock”


Dziesma “Chance” feat. Chance the Rapper un PnB Rock  ir turpinājums pēc  –  “
I Don’t Care” ar Džastinu Bīberu, kas gluži tiešā veidā pēc izdošanas kļūst par Nr.1 Apvienotajā Karalistē; un turpina tur palikt otro nedēļu pēc kārtas.

NO. 6 COLLABORATIONS PROJECT dziesmu saraksts:

Ed Sheeran:

Official Instagram

Official Facebook

Official YouTube

Pieejams ierobežots skaits papildu biļešu uz Eda Šīrana koncertu

16.05.19.

Kopš pagājušās nedēļas nogales “Biļešu serviss” tīklā vairs nav pieejamas biļetes uz Eda Šīrana koncertu, kas 12.jūlijā notiks Rīgā, Lucavsalā.  

Ņemot vērā lielo pieprasījumu, pasākuma organizatoriem izdevās vienoties ar mākslinieka menedžmentu par ierobežota skaita papildu biļešu nonākšanu pārdošanā. Tādējādi no ceturtdienas, 16.maija, www.bilesuserviss.lvbūs nopērkamas 1’000 biļešu A zonā (vistuvāk skatuvei) un 3’000 biļešu B zonā (mazliet tālāk no skatuves). To cena attiecīgi €79 un €69. Ar teritorijas zonējumu varat iepazīties https://edsheeranriga.com/biletes/

Līdz ar to šī būs pēdējā iespēja iegādāties biļetes uz šīs vasaras vērienīgāko koncertu Latvijā!

 

Vienlaikus vēršam uzmanību uz Eda Šīrana un Džastina Bībera jaunāko kopdarbu I Don’t Care, kas klajā nāca 10.maijā un vienā mirklī uztraucies pasaules topu virsotnēs. Te https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=cFHnIH4UbEgvar pavērot fragmentus, kā top šī bez šaubām jaunā superhita video.

Kā zināms, šī nebūt nav pirmā popmūziķa Bībera un dziesminieka Šīrana sadarbība. 2016.gadā par ASV gada hitu kļuva Džastina izpildītā Love Yourself, kuras sacerēšanā piedalījās Eds. Tāpat Šīrans piedalījās Bībera un Major Laser kompozīcijas Cold Watertapšanā.

Kopumā Edam Šīranam un Džastinam Bīberam ir 77 dziesmas, kas iekļuvušas britu topa četrdesmitniekā un līdz ar I Don’t Carepanākumiem pievienosies jau 78.!

 

Eds Šīransir viens no visu laiku veiksmīgākajiem populārās mūzikas pārstāvjiem, kura albumu un jo īpaši koncertu pārdošanas rādītāji pārspēj vienu rekordu pēc otra. Perfect, Shape of You, Thinking Out Loud, Photograph, Happier, The A Team, Dive, Castle on the Hill, Don’t, Galway Girl un citi viņa hiti kļuvuši par iemīļotiem jau miljoniem klausītāju. Dziesminieka aktuālā albuma “÷ Divide” turnejas koncertus kopumā apmeklējuši jau vairāk nekā 4 miljoni skatītāju. Tāpēc bez pārspīlējuma var apgalvot, ka patlaban Šīrans ir numur viens mākslinieks pasaules mūzikas industrijā. 

Jāuzsver, ka 12.jūlijā Lucavsalā koncerta jēdziens tiks paplašināts līdz īsta festivāla robežām, jo vēl pirms Eda Šīrana uzstāsies talantīgais britu dziesminieks Džeimss Bejs(Hold Back the River, Let It Go, Scars, If You Ever Want To Be In Love,Best Fake Smile) un zviedru popsensācija Zāra Larsone(Symphony, Lush Life, Uncover, Never Forget You, Ain’t My Fault, I Would Like, So Good, This One’s for You, Ruin My Life). Iespējams, ka viņiem pievienosies vēl kāds mūziķis vai grupa, taču tas kļūs zināms tuvāk koncerta dienai.

 

Papildus info

https://www.facebook.com/ltipsagency

https://edsheeranriga.com

 

Sākas biļešu pārdošana Latvijas fanu busiem uz Eda Šīrana koncertu

4.04.19.

4.aprīlī www.bilesuserviss.lv vietnē sākas biļešu pārdošana Latvijas fanu autobusu braucieniem uz Baltijā vienīgo britu dziesminieka Eda Šīrana koncertu, kas 12. jūlijā notiks Rīgā, Lucavsalā.

Novērojot ārkārtīgi augsto interesi, ko par jau zināmu laiku pārdošanā esošajiem braucieniem izrāda igauņi un lietuvieši, tika nolemts šādu iespēju piedāvāt arī Latvijā. Šī ir lieliska, droša un ērta iespēja ar komfortablu autobusu nokļūt līdz pasākuma vietai un pēc koncerta atpakaļ. Patlaban izstrādāti 5 maršruti, kas aptver Latvijas lielākās pilsētas:

Liepāja-Kuldīga-Saldus-Rīga un pēc koncerta atpakaļ 

Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga un pēc koncerta atpakaļ 

Valmiera-Cēsis-Sigulda-Rīga un pēc koncerta atpakaļ 

Rēzekne-Madona-Rīga un pēc koncerta atpakaļ 

Daugavpils-Jēkabpils-Rīga un pēc koncerta atpakaļ 

www.bilesuserviss.lv norādītas precīzas izbraukšanas un pieturu vietas ar laiku grafiku. Fanu autobusi ieradīsies Zaķusalā apm. 30 minūtes pirms pasākuma vietas durvju vēršanas un dosies projām apm. 1h pēc koncerta beigām. Patstāvīgi būs tikai jāveic apm. 500m no Zaķusalas līdz Lucavsalai.

Tā kā interese par autobusa biļetēm tradicionāli ir ļoti liela, iesakām tās iegādāties laikus.

Eds Šīrans ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem populārās mūzikas pārstāvjiem, kura albumu un jo īpaši koncertu pārdošanas rādītāji pārspēj vienu rekordu pēc otra. Perfect, Shape of You, Thinking Out Loud, Photograph, Happier, The A Team, Dive, Castle on the Hill, Don’t, Galway Girl un citi viņa hiti kļuvuši par iemīļotiem jau miljoniem klausītāju. Dziesminieka aktuālā albuma “÷ Divide” turnejas koncertus kopumā apmeklējuši jau vairāk nekā 4 miljoni skatītāju. Tāpēc bez pārspīlējuma var apgalvot, ka patlaban Šīrans ir numur viens mākslinieks pasaules mūzikas industrijā.

Jāuzsver, ka 12.jūlijā Lucavsalā koncerta jēdziens tiks paplašināts līdz īsta festivāla robežām, jo vēl pirms Eda Šīrana uzstāsies talantīgais britu dziesminieks Džeimss Bejs (Hold Back the RiverLet It Go, Scars, If You Ever Want To Be In Love, Best Fake Smile) un zviedru popsensācija Zāra Larsone (SymphonyLush Life, Uncover, Never Forget You, Ain’t My Fault, I Would Like, So Good, This One’s for You, Ruin My Life). Iespējams, ka viņiem pievienosies vēl kāds mūziķis vai grupa, taču tas kļūs zināms tuvāk koncerta dienai.

www.bilesuserviss.lv turpinās biļešu pārdošana gan uz Eda Šīrana koncertu, gan fanu autobusu braucieniem.

Džeimss Bejs un Zāra Larsone iesildīs Edu Šīranu Rīgā

31.01.19.

Kļuvis zināms, ka par Eda Šīrana Rīgas koncerta iesildītājiem izvēlēti talantīgais britu dziesminieks Džeimss Bejs (James Bay) un zviedru popsensācija Zāra Larsone (Zara Larsson). Iespējams, ka viņiem pievienosies vēl kāds mūziķis vai grupa, taču tas kļūs zināms tuvāk koncerta dienai.

            Atgādinām, ka Eds Šīrans 12.jūlijā uzstāsies Lucavsalā.

            Britu dziesminieks Džeimss Maikls Bejs atpazīstamību iemantoja jau ar pirmo singluHold Back the River, kas klajā nāca vēl pirms debijas albuma “Chaos and the Calm” (2015). Enerģiskā folkroka kompozīcija ieguva 3x platīna statusu Austrālijā, dubultu platīnu Lielbritānijā, Itālijā un Nīderlandē, platīnu Jaunzēlandē un zeltu ASV, Kanādā, Austrijā un Vācijā. Savukārt albums, kurā bez jau pieminētās Hold Back the Riveriekļautas šādas tagad labi zināmas kompozīcijas– Let It Go, Scars, If You Ever Want To Be In Loveun Best Fake Smile-, ieguva 1.vietu Lielbritānijā, Īrijā, Šveicē un pat ASV foklmūzikas topā.

Pagājušā gada maijā tika izdots otrais Dz.Beja albums “Electric Light”, no kura pazīstamākie hiti ir Us, Wild Lifeun Pink Lemonade.

            Jaunā folkroka un soulmūzikas dziesminieka talants novērtēts ar BRIT Awards(divreiz), Q(divreiz), GQ, Echo, Ivor Novellou.c. balvām.

            Tagad tik slaveno hitu Symphony (sadarbībā ar “Clean Bandit”), Lush Life, Uncover, Never Forget You, Ain’t My Fault, I Would Like, So Good, This One’s for You (sadarbībā ar Deivu Getu) u.c. izpildītāja Zāra Larsone pirmo atpazīstamību ieguva vien 10 gadu vecumā, kad uzvarēja Zviedrijas talantu šovā.

2013.gada iznāca viņas debijas EP albums “Introducing”, kas dzimtajā Zviedrijā ieguva trīskāršu platīna statusu, savukārt singlam Uncoverpanākumi bija vēl fenomenālāki: 7x platīns Zviedrijā, 3x platīns Dānijā, platīns Beļģijā, Norvēģija un Šveicē, zelts – Francijā.

2017.gadā klajā nāk jau pilnvērtīga apjoma albums “So Good”, kas ierindojās vismaz pirmajā topu desmitniekā Skandināvijas valstīs, Lielbritānijā, Īrijā, Somijā, Nīderlandē, Taivānā, Austrālijā un Jaunzēlandē.

Pagājušajā oktobrī izdots singls Ruin My Life, kas kalpo par priekšvēstnesi Zāras trešajam studijas albumam.

            Talantīgo meiteni, kas uzradās it kā “ne no kurienes”, tagad uzaicina sadarboties Tinie Tempah, Deivids Geta, Džons Ledžends un citi mākslinieki.

Pēdējo biļešu iepriekšpārdošana www.bilesuserviss.lvtīklā.

Pasauli aptvērusi Šīranomānija 

5.10.18.

Britu dziesminieka Eda Šīrana “÷ Divide” koncertturneja turpina uzstādīt jaunus biļešu pārdošanas rekordus. Kopš turnejas sākuma 2017.gadā tās koncertus apmeklējuši jau vairāk nekā 4 miljoni skatītāju, tāpēc mediji to nodēvējuši par globālu Šīranomāniju.

Pagājušo ceturtdien tika izsludināta virkne jaunu datumu Eiropā, tai skaitā Rīgā, un mākslinieka fanu atsaucība ir tik pārsteidzoša, ka daudzviet koncerti izpārdoti dažu dienu, stundu vai pat minūšu laikā.

Piemēram Austrijā, kur 30’000 skatītāju ietilpības stadions tika izpārdots 3(!) minūtēs un biļetes arī papildu datumam tika izpirktas pusstundā.

Francijā, Lionas stadionā nācās pievienot papildu koncerta datumu, jo pirmo dažās minūtēs izpirka jau ceturtdienas rītā. Šīrana dzimtās Safolkas grāfistes pilsētā Ipsvičā 2 koncerti tikai izpirkti mazāk nekā pusstundā, un tagad pieejamas biļetes jau uz trešo.  

Taču visfenomenālākais rezultāts novērojams Islandē, kur vairāk nekā 30’000 biļešu nopirktas 2 stundās un drīzumā, šķiet, būs izpārdots arī papildu datums. Ņemot vērā oficiālo Islandes iedzīvotāju skaitu – 334’252 – sanāk, ka 10% visas valsts iedzīvotāju apmeklēs Šīrana koncertu. Proporcionālā salīdzinājumam ar ASV, tur būtu jānopērk 29 miljonus biļešu!

Arī Latvijā atsaucība pārsniedz visu iepriekšējo rietumu mākslinieku koncertu pārdošanas rezultātus. Patlaban, nedēļu pēc pārdošanas sākuma, vairs nav pieejamas ne pašas dārgākās biļetes A zonā pie skatuves, nedz lētākās B zonā, kur palicis vien ierobežots skaits par €69. Ņemot vērā jau izpārdotos Eda Šīrana šovus tuvākajās valstīs un to, ka viņa koncerts Rīgā būs vienīgais Baltijā, var prognozēt pastiprinātu citu valstu fanu interesi.

Atgādinām, ka Eds Šīrans 12.jūlijā uzstāsies Rīgā, Lucavsalā.

Pēdējās biļetes par €69 vēl pieejamas www.bilesuserviss.lv

 

 

 

Šodien sākas biļešu pārdošana uz Eda Šīrana nākamvasaras koncertu

27.09.18.

Šodien pulksten 12.00 www.bilesuserviss.lvsākas biļešu pārdošana uz patlaban pasaulē vispieprasītākā mūziķa Eda Šīrana koncertu, kas 12. jūlijā notiks Rīgā, Lucavsalā. Tā būs vienīgā britu dziesminieka uzstāšanās Baltijas valstīs.

Latvijā biļetes varēs iegādāties vienīgi tiešsaistē (internetā) www.bilesuserviss.lvportālā, tās būs personificētas (ar pircēja vārdu un uzvārdu), un viena persona varēs nopirkt tikai 4 biļetes.

Drošības un ērtību nolūkā koncerta teritorija Lucavsalā sadalīta divās daļās – biļetes A zonā (tuvāk skatuvei) maksās €79, savukārt B zonā to sākumcena būs €59, bet, sasniedzot limitu, jau €69.

Sīkāk ar noteikumiem lūdzam iepazīties www.edsheeranriga.com

Interesentiem, kas vēlas apmeklēt koncertu lielākā grupā, lūdzam rakstīt pieteikumu uz tickets@ltips.lv

Papildus koncertu biļetēm tālāku Latvijas pilsētu apmeklētājiem būs iespēja iegādāties biļetes speciāliem autobusiem, kas nodrošinās ērtu nokļūšanu uz pasākuma norises vietu un atpakaļ. Patlaban plānoti braucieni no Ventspils, Talsiem, Tukuma, Liepājas, Kuldīgas, Valmieras, Cēsīm, Siguldas, Rēzeknes, Madonas, Daugavpils un Jēkabpils. Autobuss aizvedīs līdz Lucavsalai un aptuveni stundu pēc koncerta beigām dosies pa to pašu maršrutu atpakaļ. Speciālo autobusu biļetes pārdošanā no 8.oktobra.

Britu dziesminieks Eds Šīrans ir ļoti veiksmīgs dziesmu autors, kas sacerējis kompozīcijas ne tikai saviem milzu tirāžās pārdotajiem albumiem un arī virknei citu mūsdienu zvaigžņu, bet vienlaikus pulcē sajūsminātu skatītāju pārpildītus stadionus visā pasaulē.

Populārais vīriešu žurnāls GQ Magazinenosaucis Šīranu par de facto mūsdienu paaudzes balsi ar mūziku, kas atspoguļo viņa personību un iezīmē viņa auditorijas raksturojumu – autentiskumu, īstenību, nopietnību, atklātību. Eda noslēpums ir tajā, ka viņš ir tāds pats kā visi un vienlaikus vienpatis. Starp faniem viņš ir savējais, taču viņa talants ir unikāls – kā nevienam citam.

 

Perfect, Shape of You, Thinking Out Loud, Photograph, Happier, The A Team, Dive, Castle on the Hill, Don’t, Galway Girl un citi viņa hiti kļuvuši par iemīļotākajiem nu jau miljoniem klausītāju. Tāpēc bez pārspīlējuma var apgalvot, ka patlaban Šīrans ir numur viens mākslinieks pasaules mūzikas industrijā.

Viņa aktuālā albuma “÷ (Divide)” turneja, kuras ietvaros notiks Rīgas koncerts, pārspēj vienu ažiotāžas rekordu pēc otra, un daudzviet izziņotos datumus nākas papildināt ar jauniem. Īrijā 300’000 biļešu uz 7 koncertiem tika pārdotas dienas laikā. Līdzīgi notika Varšavā, kur 2 stadiona koncerti tika izpārdoti dažu stundu laikā, turklāt vairāk nekā gadu iepriekš. Austrālijā un Jaunzēlandē 18 Eda Šīrana koncerti pulcēja kopumā vairāk nekā miljonu skatītāju, kas ir jauns šā reģiona rekords.

Biļetes pārdošanā, sākot no 27. septembra plkst. 12.00, tikai www.bilesuserviss.lvmājaslapā.

 

Vairāk info:

www.edsheeranriga.com

http://www.edsheeran.com

 

Video:

TilkxtLvmc9wX1MLQ

Nākamvasar Rīgā uzstāsies sensacionālais dziesminieks Eds Šīrans

20.09.18.

Nākamās vasaras vidū, 12.jūlijā, ne tikai Latvijas, bet arī kaimiņvalstu mūzikas mīļotāju ceļi vedīs uz Rīgu, Lucavsalu, kur notiks vienīgais patlaban pieprasītākā popmūzikas izpildītāja Eda Šīrana (Ed Sheeran) koncerts Baltijas valstīs. Pateicoties ilgstošiem organizatoru pūliņiem, mūsu valsts galvaspilsētu beidzot izdevās iekļaut mūziķa vērienīgās Eiropas 2019.gada koncertturnejas sarakstā.

Biļešu pārdošana www.bilesuserviss.lv tīklā sāksies 27.septembrī plkst. 12.00. Pirmo (ierobežota skaita) biļešu cena būs €59.

Uzmanību! Biļešu pārdošana notiks tikai tiešsaistē www.bilesuserviss.lv tīklā, respektīvi “Biļešu serviss” pārdošanas punktos tās nevarēs iegādāties.

Pirmo reizi Latvijā biļetes būs personificētas (ar pircēja vārdu) un no vienas IP adreses varēs iegādāties tikai 4 biļetes. Sīkāk ar noteikumiem lūdzam iepazīties www.edsheeranriga.com!

Kopš 2017.gada marta britu rudmatainais romantiķis Eds Šīrans ir mākslinieks numur viens pasaules mūzikas industrijā. Pērn viņš laida klajā savu trešo studijas albumu “÷ (Divide)”, kas guvis gandrīz prātam neaptveramus panākumus visā pasaulē, pārspējot tādus mūzikas grandus kā “Rolling Stones” vai Bejonsē, ar kuru, starp citu, viņš arī sadarbojies vienā no sava superhita Perfect variācijām.

“÷ (Divide)” pārliecinoši kļuva par aizvadītā gada pasaulē vislabāk pārdoto albumu un ieguvis multiplatīna statusa 36 valstīs, savukārt šī albuma megahits Shape Of You kļuva par pasaulē vispārdotāko singlu ar multiplatīna novērtējumu 32 valstīs. Tā ir arī pirmā reize, kad kāds mākslinieks iegūst labāk pārdotā albuma un singla titulu vienlaikus vienā gadā.

Populārais vīriešu žurnāls GQ Magazine nosaucis Šīranu par de facto mūsdienu paaudzes balsi ar mūziku, kas atspoguļo viņa personību un iezīmē viņa auditorijas raksturojumu – autentiskumu, īstenību, nopietnību, atklātību. Eda noslēpums ir tajā, ka viņš ir tāds pats kā visi un vienlaikus vienpatis. Faniem viņš ir viens no viņiem, bet viņa talants ir unikāls – kā nevienam citam.

Tādējādi likumsakarīgs ir Šīrana koncertu apmeklētības fenomens – “÷ (Divide)” turneja pārspēj vienu ažiotāžas rekordu pēc otra un daudzviet izziņotos datumus nākas papildināt ar jauniem. Īrijā 300’000 biļešu uz 7 koncertiem tika pārdotas stundas laikā. Līdzīgi notika Varšavā, kur 2 stadiona koncerti tika izpārdoti dažu stundu laikā, turklāt vairāk nekā gadu iepriekš. Austrālijā un Jaunzēlandē vairāk nekā miljons skatītāju apmeklēja Eda Šīrana uzstāšanās, kas ir jauns šā reģiona rekords. 

Jautāts par nākotnes plāniem, Šīrans saka, ka viņa gaidāmo mūziku caurvīs eksperimentāla nots, kura bijusi izteiktāka agrīnajos viņa karjeras gados. Pirms studijas albumu izdošanas Eds laida klajā savu piekto minialbumu jeb EPP, kuru pats mākslinieks raksturo kā savu interesantāko projektu. Mūziķis uzsver: “Jau nākamā gada sākumā gribētu celt gaismā kaut ko jaunu, kas nebūtu albums, kaut ko, kas netiek masveidigi atskaņots radiostacijās un nav tāds kā tas, ko parasti daru, kaut kas, kas mazliet izkliedētu gaisu.”

Biļetes pārdošanā, sākot no 27.septembra plkst. 12.00 un tikai www.bilesuserviss.lv  mājas lapā.

Vairāk info:

www.edsheeranriga.com

http://www.edsheeran.com